UWAGA!!
Przeglądasz archiwalną wersję strony Stowarzyszenia Rozwoju Gmin "CENTRUM".
Obecnie trwają prace nad przygotowaniem i uruchomieniem nowej strony.
Pobierz Flash Playera aby wyświetlić zawartość.

   AAADrukuj dokument

News z dnia: 28 sierpnia 2007

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Rozwoju Gmin "CENTRUM" organizuje cykl szkoleń z zakresu "Agroturystyki oraz małych i średnich przedsiębiorstw pod kątem wykorzystania zasobów obszaru i promocji lokalnych produktów".

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu pn.

"Poprawa jakości życia mieszkańców na obszarze działalności Stowarzyszenia Rozwoju Gmin "Centrum".Projekt realizowany w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego "Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006" Pilotażowy Program LEADER+


szkolenia odbędą się w dniach 10-14 czerwca br. pięciu grupach:


w dniu 10 września 2007 roku szkolenie odbędzie się w Urzędzie Gminy Góra Św. Małgorzaty (sala konferencyjna), rozpoczęcie szkolenia o godz. 900 zakończenie planowane jest na godz. 1720.

w dniu 11 września 2007 roku szkolenie odbędzie się w Muzeum - Zamku w Oporowie, rozpoczęcie szkolenia o godz. 900 zakończenie planowane jest na godz. 1720.

w dniu 12 września 2007 roku szkolenie odbędzie się w Urzędzie Gminy w Nowych Ostrowach, rozpoczęcie szkolenia o godz. 900 zakończenie planowane jest na godz. 1720.

w dniu 13 września 2007 roku szkolenie odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym w Krośniewicach,rozpoczęcie szkolenia o godz. 900 zakończenie planowane jest na godz. 1720.

w dniu 14 września 2007 roku szkolenie odbędzie się w Urzędzie Gminy w Grabowie przy ul. 1 Maja 21, rozpoczęcie szkolenia o godz. 900 zakończenie planowane jest na godz. 1720.

Jednocześnie informujemy, iż podczas szkolenia możliwe będzie uzyskanie doradztwa dotyczącego zasad przygotowania projektów inwestycyjnych.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu i oczekujemy na Państwa zgłoszenia.

AAADrukuj dokumentDo góry
 
UWAGA!!
Przeglądasz archiwalną wersję strony Stowarzyszenia Rozwoju Gmin "CENTRUM".
Obecnie trwają prace nad przygotowaniem i uruchomieniem nowej strony.